Հունվարի 24, 2020 Գիտակրթական միջազգային կենտրոնի սիրելի՛ շրջանավարտներ և ուսանողներ, ս/թ փետրվարի 7-9–ը Ծաղկաձորում կմեկնարկի ՀՀ ԳԱԱ ԳԿՄԿ հանրային կապերի և զբաղվածության բաժնի և ուսանողական միության կողմից կազմակերպվող «Հաղորդակցումը հնարավորությունների աշխարհում» ձմեռային դպրոցը: Այս 3 օրերի ընթացքում մասնակիցները կբացահայտեն անձնային աճի և հաջողված իմիջի ձևավորմանն ուղղված հմտությունները, կսովորեն հանրային խոսքի և հաղորդակցման հմտությունների գաղտնիքները, հանդիպում կունենան նաև հոգեբանի հետ, որը կբացահայտի միջանձնային հաղորդակցման ներքին վախերը և նրանց հաղթահարման ուղիները:
Գիտակրթական միջազգային կենտրոնի սիրելի՛ շրջանավարտներ և ուսանողներ, ս/թ փետրվարի 7-9–ը Ծաղկաձորում կմեկնարկի ՀՀ ԳԱԱ ԳԿՄԿ հանրային կապերի և զբաղվածության բաժնի և ուսանողական միության կողմից կազմակերպվող «Հաղորդակցումը հնարավորությունների աշխարհում» ձմեռային դպրոցը: Այս 3 օրերի ընթացքում մասնակիցները կբացահայտեն անձնային աճի և հաջողված իմիջի ձևավորմանն ուղղված հմտությունները, կսովորեն հանրային խոսքի և հաղորդակցման հմտությունների գաղտնիքները, հանդիպում կունենան նաև հոգեբանի հետ, որը կբացահայտի միջանձնային հաղորդակցման ներքին վախերը և նրանց հաղթահարման ուղիները:
Ձմեռային դպրոցի ավարտին բոլոր մասնակիցները բացառիկ հնարավորություն կունենան հանդիպելու ՀՀ ԳԱԱ ԳԿՄԿ շրջանավարտ, Ազգային ժողովի պատգամավոր Վաղարշակ Հակոբյանին, որը կներկայացնի երիտասարդ տարիքում հաջողության հասնելու գլխավոր նախապայմանները և մասնակցության հավաստագրեր կհանձնի ներկաներին:
Ծրագրի մասնակցության արժեքն է 22.000 ՀՀ դրամ, որը ներառում է հյուրանոցի, տրանսպորտի, երեքանգամյա սննդի, Օրբելի եղբայրների տուն-թանգարանի այցելության տոմսի ծախսերը:
Գրանցվելու համար խնդրում ենք զանգահարել 096-69-34-80, 055-61-71-13 հեռախոսահամարներով կամ մոտենալ ՀՀ ԳԱԱ ԳԿՄԿ հանրային կապերի և զբաղվածության բաժին (4-րդ հարկ):

January 24, 2020 Dear alumni and students of the International Scientific-Educational Center, "Communication in the World of Opportunities" winter school is launched in Tsaghkadzor on February 7-9, 2020. During these 3 days, participants will discover personal growth and successful image-building skills, learn the secrets of public speaking and communication skills, and also meet with a psychologist who will identify internal fears of interpersonal communication and ways to overcome them.
Dear alumni and students of the International Scientific-Educational Center, "Communication in the World of Opportunities" winter school is launched in Tsaghkadzor on February 7-9, 2020. During these 3 days, participants will discover personal growth and successful image-building skills, learn the secrets of public speaking and communication skills, and also meet with a psychologist who will identify internal fears of interpersonal communication and ways to overcome them.
At the end of the winter school, all participants will have the opportunity to meet with Vagharshak Hakobyan, a graduate of the ISEC NAS RA and a deputy of NA, who will present the main prerequisites for success at a young age and present certificates of participation.
Program participation fee is AMD 22,000, which includes hotel, transportation, three meals a day, Orbeli Brothers House-Museum ticket costs.
To register, please call 096-69-34-80, 055-61-71-13 or approach the Public Relations and Employment Department of the ISEC NAS RA (4th floor).