Ս.թ. սեպտեմբերի 29-ից մինչև հոկտեմբերի 5-ը ներառյալ ՀՀ ԳԱԱ գիտակրթական միջազգային կենտրոնում և ՀՀ ԳԱԱ Էկոլոգանոոսֆերային հետազոտությունների կենտրոնում հայտարարվում է Իտալական Էրազմուս+ շաբաթ:
Էրազմուս+ շաբաթվա ընթացքում Տուշայի համալսարանի պրոֆեսորները /Իտալիա/ դասախոսություններով հանդես կգան ԳԿՄԿ-ում և ՀՀ ԳԱԱ Էկոլոգանոոսֆերային հետազոտությունների կենտրոնում մի շարք չափազանց արդիական թեմաների շուրջ, ինչպիսիք են՝ ֆունկցիոնալ սննդամթերք, ճշգրիտ գյուղատնտեսություն, գեովիճակագրություն և այլն:
Հոկտեմբերի 2-ին կայանալիք մեկնարկային սեմինարին մասնակցելու համար գրանցվեք հետևյալ հղման միջոցով՝ https://goo.gl/forms/d9jWjr9UHqGmL4p73

The time period of September 29 - October 5 is announced to be the Italian Erasmus+ Week at ISEC NAS RA and Center for Ecological-Noosphere Studies of NAS RA.
During Erasmus+ week the invited professors from the University of Tuscia (Italy) will deliver a number of lectures and conduct workshops on such contemporary topics as functional food, precise agriculture, geostatistics etc.
In order to participate in the kick-off seminar to be held on 2 October, please, register following this link: https://goo.gl/forms/d9jWjr9UHqGmL4p73