Մարտի 4, 2026ՀՀ ԳԱԱ գիտակրթական միջազգային կենտրոնը հրավիրում է բոլոր հետաքրքրվածներին՝ որպես ունկնդիր մասնակցելու վարքային շեղումների հիմնախնդիրներին նվիրված հոգեբանական գիտաժողովի։
Գիտաժողովն իրականացվում է ՀՀ ԿԳՄՍՆ Բարձրագույն կրթության և գիտության կոմիտեի՝ 25RG-5A025 ծածկագրով «Սուբյեկտիվ բարեկեցության և սոցիալական կայունության հայեցակարգը հոգեբանական անոմիայի հաղթահարման համատեքստում» գիտական թեմայի շրջանակում։
Համակազմակերպիչ՝ «Փսիբալանս» հոգեբանական աջակցության և մասնագիտական վերապատրաստումների միջազգային կենտրոն։
Գիտաժողովը կկայանա 2026թ․ մարտի 7-ին` ժ․ 15։00-ին, ՀՀ ԳԱԱ գիտակրթական միջազգային կենտրոնի 10-րդ հարկի դահլիճում (հասցե՝ ք․ Երևան, Բաղրամյան 24 Դ)։

Международный научно-образовательный центр НАН РА приглашает всех заинтересованных принять участие в психологической конференции, посвященной поведенческим отклонениям.
Конференция проводится в рамках научной темы «Концепция субъективного благополучия и социальной устойчивости в контексте преодоления психологической аномии» (код 25RG-5A025) Комитета по высшему образованию и науке Министерства образования, науки, культуры и спорта РА.
Соорганизатор — Международный центр психологической поддержки и профессиональной переподготовки «Псибаланс».
Конференция состоится 7 марта 2026 года в зале на 10-м этаже Международного научно-образовательного центра НАН РА (адрес: г. Ереван, проспект Баграмяна, 24 Д).