Մարտի 4, 2026ՀՀ ԳԱԱ գիտակրթական միջազգային կենտրոնը հրավիրում է բոլոր հետաքրքրվածներին՝ որպես ունկնդիր մասնակցելու վարքային շեղումների հիմնախնդիրներին նվիրված հոգեբանական գիտաժողովի։
Գիտաժողովն իրականացվում է ՀՀ ԿԳՄՍՆ Բարձրագույն կրթության և գիտության կոմիտեի՝ 25RG-5A025 ծածկագրով «Սուբյեկտիվ բարեկեցության և սոցիալական կայունության հայեցակարգը հոգեբանական անոմիայի հաղթահարման համատեքստում» գիտական թեմայի շրջանակում։
Համակազմակերպիչ՝ «Փսիբալանս» հոգեբանական աջակցության և մասնագիտական վերապատրաստումների միջազգային կենտրոն։
Գիտաժողովը կկայանա 2026թ․ մարտի 7-ին` ժ․ 15։00-ին, ՀՀ ԳԱԱ գիտակրթական միջազգային կենտրոնի 10-րդ հարկի դահլիճում (հասցե՝ ք․ Երևան, Բաղրամյան 24 Դ)։

CONFERENCE INVITATION
March 4, 2026The International Scientific-Educational Center of NAS RA invites all interested parties to participate in a psychological conference dedicated to behavioral deviations.
The conference is organized within the framework of the scientific topic “The Concept of Subjective Well-Being and Social Stability in the Context of Overcoming Psychological Anomie” (code 25RG-5A025) of the Committee of Higher Education and Science of the Ministry of Education, Science, Culture, and Sports of RA.
Co-organizer — the International Center for Psychological Support and Professional Retraining “Psybalance.”
The conference will take place on March 7, 2026, in the hall on the 10th floor of the International Scientific-Educational Center of NAS RA (address: 24D Baghramyan Avenue, Yerevan, Armenia).