Էրազմուս+ կրեդիտային շարժունություն ծրագրի շրջանակներում ՀՀ ԳԱԱ ԳԿՄԿ-ն՝ Նեապոլի Ֆեդերիկո II-ի անվան համալսարանի միջև իրականացվող Erasmus+ շարժունության ծրագրով հայտարարում է մրցույթ ՀՀ ԳԱԱ էկոլոգոնոոսֆերային հետազոտությունների ինստիտուտի ասպիրանտների համար:
Ծրագիրը մրցութային կարգով հնարավորություն է ընձեռում ՀՀ ԳԱԱ էկոլոգոնոոսֆերային հետազոտությունների ինստիտուտի ասպիրանտներին 3 ամսով հետազոտություն իրականացնել Նեապոլի Ֆեդերիկո II-ի անվան համալսարանում /Իտալիա/ 2021-2022 ուսումնական տարում:
Մրցույթի առաջին փուլին մասնակցելու համար անհրաժեշտ է մինչև ս.թ. նոյեմբերի 21-ը ներառյալ՝ gevorg.tepanosyan@cens.am and arusyak.harutyunyan@isec.am էլեկտրոնային հասցեներին հետևյալ փաստաթղթերը /որպես մեկ pdf փաստաթուղթ/ ՝

Ноябрь 5, 2021В рамках международной программы кредитной мобильности "Эразмус+" в осуществлении сотрудничества между МНОЦ НАН РА и Неаполитанским университетом имени Федерико II (Италия) объявляется конкурс для аспирантов Института экологоноосферных исследований НАН РА. На конкурсной основе по этой программе 2021-2022 учебного года предоставляется возможность аспирантам Центра экологоноосферных исследований НАН РА провести исследование в течение трех месяцев в Университете Федерико II в Неаполе (Италия).
Для участия на первом этапе конкурса необходимо до 21 ноября с.г. включительно отправить по электронным адресам - gevorg.tepanosyan@cens.am и arusyak.harutyunyan@isec.am следующие документы в виде одного pdf файла: