Էրազմուս+ կրեդիտային շարժունություն ծրագրի շրջանակներում ՀՀ ԳԱԱ ԳԿՄԿ-ն՝ Նեապոլի Ֆեդերիկո II-ի անվան համալսարանի միջև իրականացվող Erasmus+ շարժունության ծրագրով հայտարարում է մրցույթ ՀՀ ԳԱԱ էկոլոգոնոոսֆերային հետազոտությունների ինստիտուտի ասպիրանտների համար:
Ծրագիրը մրցութային կարգով հնարավորություն է ընձեռում ՀՀ ԳԱԱ էկոլոգոնոոսֆերային հետազոտությունների ինստիտուտի ասպիրանտներին 3 ամսով հետազոտություն իրականացնել Նեապոլի Ֆեդերիկո II-ի անվան համալսարանում /Իտալիա/ 2021-2022 ուսումնական տարում:
Մրցույթի առաջին փուլին մասնակցելու համար անհրաժեշտ է մինչև ս.թ. նոյեմբերի 21-ը ներառյալ՝ gevorg.tepanosyan@cens.am and arusyak.harutyunyan@isec.am էլեկտրոնային հասցեներին հետևյալ փաստաթղթերը /որպես մեկ pdf փաստաթուղթ/ ՝

In the frames of Erasmus+ Credit Mobility Project implemented between ISEC NAS RA and University of Naples Federico II a selection contest is announced for PhD students of Center for Ecological Noosphere Studies of NAS RA.
The project grants an opportunity for PhD students of Center for Ecological Noosphere Studies of NAS RA to carry 3-month-long research in University of Naples Federico II (Italy) in 2021-2022 academic year.
For the participation in the first stage of the selection the following documents must be submitted by 21 November 2021 inclusive in one pdf document to the following e-mails: gevorg.tepanosyan@cens.am and arusyak.harutyunyan@isec.am