Հունվարի 14, 2019Էրազմուս+ կրեդիտային շարժունություն ծրագրի շրջանակներում ՀՀ ԳԱԱ ԳԿՄԿ և Բոլոնիայի համալսարանի միջև իրականացվող Erasmus+ KA107 շարժունության ծրագիրը հայտարարում է մրցույթ ՀՀ ԳԱԱ գիտակրթական միջազգային կենտրոնի Արևելագիտություն ամբիոնի դասախոսների համար:
Ծրագիրը մրցութային կարգով հնարավորություն է ընձեռում 2018-2019 ուսումնական տարում դասավանդել Բոլոնիայի համալսարանի համապատասխան դեպարտամենտում:
Մրցույթին մասնակցելու համար անհրաժեշտ է մինչև ս.թ. հունվարի 23-ը ներառյալ  arusyak.harutyunyan@isec.am էլեկտրոնային հասցեին ուղարկել հետևյալ փաստաթղթերը /որպես մեկ pdf փաստաթուղթ/՝

January 14, 2019In the frames of Erasmus+ KA107 Credit Mobility Project implemented between ISEC NAS RA and University of Bologna a selection contest is announced for the academic staff of Department for Oriental Studies of ISEC NAS RA. The project grants an opportunity in 2018-2019 academic year for academic staff of Department for Oriental Studies of ISEC NAS RA to conduct teaching at the University of Bologna.
For the participation in the selection the following documents must be submitted by 23 January 2018 inclusive in one pdf document to the following e-mail: arusyak.harutyunyan@isec.am.