Էրազմուս+ կրեդիտային շարժունություն ծրագրի շրջանակներում ՀՀ ԳԱԱ ԳԿՄԿ և Նեապոլի Ֆեդերիկո II-ի համալսարանի միջև իրականացվող Erasmus+ շարժունության ծրագրով հայտարարում է մրցույթ ՀՀ ԳԱԱ գիտակրթական միջազգային կենտրոնի Բնապահպանության և բնօգտագործման ամբիոնի դասախոսների համար:
Ծրագիրը մրցութային կարգով հնարավորություն է ընձեռում Բնապահպանության և բնօգտագործման ամբիոնի 3 դասախոսի 2020-2021 ուսումնական տարում մեկ շաբաթ դասավանդել Նեապոլի Ֆեդերիկո II-ի համալսարանի համապատասխան դեպարտամենտում:
Էրազմուս+՝ դասախոսի մրցույթի հայտարարություն Նեապոլի Ֆեդերիկո II-ի համալսարան
Մայիսի 14, 2020
Էրազմուս+ կրեդիտային շարժունություն ծրագրի շրջանակներում ՀՀ ԳԱԱ ԳԿՄԿ և Նեապոլի Ֆեդերիկո II-ի համալսարանի միջև իրականացվող Erasmus+ շարժունության ծրագրով հայտարարում է մրցույթ ՀՀ ԳԱԱ գիտակրթական միջազգային կենտրոնի Բնապահպանության և բնօգտագործման ամբիոնի դասախոսների համար:Ծրագիրը մրցութային կարգով հնարավորություն է ընձեռում Բնապահպանության և բնօգտագործման ամբիոնի 3 դասախոսի 2020-2021 ուսումնական տարում մեկ շաբաթ դասավանդել Նեապոլի Ֆեդերիկո II-ի համալսարանի համապատասխան դեպարտամենտում:
Մրցույթին մասնակցելու համար անհրաժեշտ է մինչև ս.թ. մայիսի 23-ը ներառյալ arusyak.harutyunyan@isec.am էլեկտրոնային հասցեին ուղարկել հետևյալ փաստաթղթերը /որպես մեկ pdf փաստաթուղթ/՝
Լրացուցիչ հարցերի դեպքում կարող եք դիմել ՀՀ ԳԱԱ Գիտակրթական միջազգային կենտրոն, Արտաքին կապերի բաժին, հեռախոս՝ 060-62-35-98 կամ էլ. հասցեով՝ arusyak.harutyunyan@isec.am:

In the frames of Erasmus+ KA107 Credit Mobility Project implemented between ISEC NAS RA and University of Naples Federico II, Italy, a selection call is announced for the academic staff of Department of Environmental Protection and Nature Management of ISEC NAS RA.
The project grants an opportunity in 2020-2021 academic year for 3 academic staff members of Department for Environmental Protection and Nature Management of ISEC NAS RA to conduct one-week teaching at the relevant department of University of Naples Federico II.
For the participation in the selection the following documents must be submitted by 23 May 2020 inclusive in one pdf document to the following e-mail: arusyak.harutyunyan@isec.am:
The official website of University of Naples Federico II is http://www.international.unina.it/
For further enquiries, please, contact the Foreign Affairs Department of ISEC NAS RA at 060-62-35-98 or e-mail at: arusyak.harutyunyan@isec.am
Erasmus+: Call for Selection of Academic Staff to University of Naples Federico II, Italy
May 14, 2020
In the frames of Erasmus+ KA107 Credit Mobility Project implemented between ISEC NAS RA and University of Naples Federico II, Italy, a selection call is announced for the academic staff of Department of Environmental Protection and Nature Management of ISEC NAS RA.The project grants an opportunity in 2020-2021 academic year for 3 academic staff members of Department for Environmental Protection and Nature Management of ISEC NAS RA to conduct one-week teaching at the relevant department of University of Naples Federico II.