Էրազմուս+՝ դասախոսի մրցույթի հայտարարություն Կրակովի գյուղատնտեսական համալսարան
Էրազմուս+ կրեդիտային շարժունություն ծրագրի շրջանակներում ՀՀ ԳԱԱ ԳԿՄԿ և Կրակովի գյուղատնտեսական համալսարանի միջև իրականացվող Erasmus+ շարժունության ծրագրով հայտարարում է մրցույթ ՀՀ ԳԱԱ գիտակրթական միջազգային կենտրոնի Բնապահպանության և բնօգտագործման ամբիոնի դասախոսների համար:
Ծրագիրը մրցութային կարգով հնարավորություն է ընձեռում Բնապահպանության և բնօգտագործման ամբիոնի 1 դասախոսի 2019-2020 ուսումնական տարում մեկ շաբաթ դասավանդել Կրակովի գյուղատնտեսական համալսարանի համապատասխան դեպարտամենտում:
Մրցույթին մասնակցելու համար անհրաժեշտ է մինչև ս.թ. մարտի 8- ներառյալ  arusyak.harutyunyan@isec.am էլեկտրոնային հասցեին ուղարկել հետևյալ փաստաթղթերը /որպես մեկ pdf փաստաթուղթ/՝

Erasmus+: Call for Selection of Academic Staff to University of Agriculture in Krakow
In the frames of Erasmus+ KA107 Credit Mobility Project implemented between ISEC NAS RA and University of Agriculture in Krakow, Poland, a selection call is announced for the academic staff of Department of Environmental Protection and Nature Management of ISEC NAS RA.
The project grants an opportunity in 2019-2020 academic year for 1 academic staff of Department for Environmental Protection and Nature Management of ISEC NAS RA to conduct one-week teaching at the relevant department of University of Agriculture in Krakow.
For the participation in the selection the following documents must be submitted by 8 March 2020 inclusive in one pdf document to the following e-mail: arusyak.harutyunyan@isec.am