Էրազմուս+՝ դասախոսի մրցույթի հայտարարություն Կրակովի գյուղատնտեսական համալսարան
Էրազմուս+ կրեդիտային շարժունություն ծրագրի շրջանակներում ՀՀ ԳԱԱ ԳԿՄԿ և Կրակովի գյուղատնտեսական համալսարանի միջև իրականացվող Erasmus+ շարժունության ծրագրով հայտարարում է մրցույթ ՀՀ ԳԱԱ գիտակրթական միջազգային կենտրոնի Բնապահպանության և բնօգտագործման ամբիոնի դասախոսների համար:
Ծրագիրը մրցութային կարգով հնարավորություն է ընձեռում Բնապահպանության և բնօգտագործման ամբիոնի 1 դասախոսի 2019-2020 ուսումնական տարում մեկ շաբաթ դասավանդել Կրակովի գյուղատնտեսական համալսարանի համապատասխան դեպարտամենտում:
Մրցույթին մասնակցելու համար անհրաժեշտ է մինչև ս.թ. մարտի 8- ներառյալ  arusyak.harutyunyan@isec.am էլեկտրոնային հասցեին ուղարկել հետևյալ փաստաթղթերը /որպես մեկ pdf փաստաթուղթ/՝

Объявление о вакантном месте преподавателья Эразмус+ Краковский сельскохозяйственный университет
В рамках сотрудничества международной программы кредитной мобильности "Erazmus+", осуществляемого между МНОЦ НАН РА и Аграрным университетом в Кракове, объявляется конкурс для преподавателей кафедры "Экология и природопользование" МНОЦ НАН РА.
Программа на конкурсной основе дает возможность одному преподавателю кафедры "Экология и природопользование" МНОЦ НАН РА в 2019-2020 учебном году преподавать на протяжении одной недели в соответствующем департаменте Аграрного университета в Кракове.
Для участия на конкурсе необходимо до 8 марта с.г. отправить на электронный адрес - arusyak.harutyunyan@isec.am – в виде единого pdf файла следующие документы:
- Автобиография /Резюме/ (форма Europass CV)
- Учебный план преподавания
Вебсайт Аграрного университета в Кракове https://en.urk.edu.pl/
Для дополнительных вопросов обращаться в отдел международных связей МНОЦ НАН РА по телефонному номеру: 060-62-35-98