«Գործարար անգլերեն» առցանց անվճար դասընթաց
Սեպտեմբերի 18, 2018Երևանի ամերիկյան անկյունը ԱՄՆ դեսպանատան հետ համատեղ մեկնարկում է «Գործարար անգլերեն» առցանց ուսուցման անվճար դասընթաց: Դասընթացը նախատեսված է անգլերեն B1 մակարդակ ունեցողների համար: Դասընթացը կանցկացվի առցանց հանդիպումների և Moodle առցանց ուսուցման հարթակի միջոցով: Ընտրված մասնակիցները պետք է ունենան նոթբուք/ անձնական համակարգիչ ինտերնետ կապով, վեբ տեսախցիկ և խոսափող: Մասնակիցների ընտրությունը կկատարվի բանավոր հարցազրույցի միջոցով, որը տեղի կունենա ս.թ. սեպտեմբերի 26-ին:
Խնդրում ենք գրանցվել մինչեւ սեպտեմբերի 25-ը ներառյալ, ժամը 12:00-ը հետևյալ հղմամբ՝ https://goo.gl/forms/DFVCiAAMS0me1KFC2
*ԱՄՆ դեսպանատան, Հայաստանի մանուկներ հիմնադրամի և ՀՀ ԳԱԱ ԳԿՄԿ անգլերեն լեզվի դասընթացների մասնակիցները դասընթացին գրանցվում են առանց բանավոր հարցազրույցին մասնակցելու (բացառությամբ «Հայաստանի մանուկներ հիմնադրամ»-ի կողմից անցկացվող «Ընդհանուր անգլերեն սկսնակների համար» դասընթացի մասնակիցների:

Онлайн бесплатный урок - "Деловой английский язык"
Сентябрь 18, 2018"Американский уголок Еревана" совместно с посольством США предусматривает проведение онлайн бесплатных уроков "Делового английского языка". Уроки предусмотрены для тех, кто имеет уровень английского языка B1. Занятия будут проходить посредством онлайн встреч и онлайн обучения с помощью площадки Moodle. Прошедшие через интервью отбор участники должны иметь персональный компьютер/нотбук, веб-камеру и микрофон. Интервью состоится 26 сентября с.г.
Просьба всем желающим зарегистрироваться до 12 часов 25 сентября с.г. по ссылке: https://goo.gl/forms/DFVCiAAMS0me1KFC2
*Участники от посольства США, Фонда "Дети Армении" и МНОЦ НАН РА регистрируются для участия на занятиях без прохождения интервью. Исключением являются участники от Фонда "Дети Армении", прошедшие курс "Английского языка для начинающих".