Էրազմուս+ կրեդիտային շարժունության ծրագրի մրցույթ՝ Տուշայի համալսարան, Իտալիա
Հոկտեմբերի 16, 2018Էրազմուս+ կրեդիտային շարժունության ծրագրի շրջանակներում ՀՀ ԳԱԱ Գիտակրթական միջազգային կենտրոնի «Գործարար վարչարարություն»  և «Բնապահպանության և բնօգտագործման» մասնագիտության առաջին կուրսի ուսանողները կարող են 2018-2019 ուստարվա երկրորդ կիսամյակը սովորել Իտալիայի Տուշայի համալսարանում:
- Լինել ՀՀ ԳԱԱ ԳԿՄԿ «Գործարար վարչարարություն» /առկա/ և «Բնապահպանության և բնօգտագործման» մասնագիտությունների առաջին կուրսի ուսանող ,
- Իտալերեն լեզվի իմացությունը դիտարկվում է որպես առավելություն:
Մրցույթի առաջին փուլին մասնակցելու համար անհրաժեշտ է մինչև ս.թ. հոկտեմբերի 25-ը ներառյալ՝  arusyak.harutyunyan@isec.am էլեկտրոնային հասցեներին ուղարկել հետևյալ փաստաթղթերը /որպես մեկ pdf փաստաթուղթ/ ՝

Конкурс в рамках программы Эразмус + кредитная мобильность – университет Туша, Италия
Октябрь 16, 2018В рамках программы Эразмус + кредитная мобильность студенты первого курса по специальностям "Бизнес-администрирование" и "Экология и природопользование" МНОЦ НАН РА могут во втором семестре 2018-2019 учебного года учиться в университете Туша (Италия).
- быть студентом первого курса очного обучения МНОЦ НАН РА по специальностям "Бизнес-администрирование" и "Экология и природопользование";
- владеть английским языком в рамках Европейской системы владения иностранным языком в соответствии уровню B2;