Մարտի 16, 2021Տեղեկացնում ենք Ձեզ, որ ս.թ. հունիսի 18-ին տեղի Է ունենալու «Հետազոտական կարողությունների զարգացում և հետազոտությունների կառավարում» խորագրով գիտաժողով, որի արդյունքում մագիստրոսների, ասպիրանտների և պրոֆեսորադասախոսական անձնակազմի կողմից ներկայացված լավագույն հոդվածները մասնագիտական գրախոսությունից հետո տպագրվելու են գիտական հոդվածների ժողովածուում: Բոլոր հոդվածները ներկայացվելու են գրախոսման: Ուստի անհրաժեշտ է մինչև ս.թ. ապրիլի 1-ը ներկայացնել գիտական հոդվածներ մասնագիտական բնագավառներից՝ ըստ ներկայացված ձևաչափի: Հոդվածներն ընդունվում են հայերեն, ռուսերեն և անգլերեն լեզուներով:
Հարցերի դեպքում զանգահարել Վիկտորյա Սարջանյանին՝ (+374-77-01-08-25) կամ գրել viktorya.sarjanyan@isec.am էլեկտրոնային հասցեին:

March 16, 2021We'd like to let you know that on June 18, 2021, a conference titled "Research Capacity Development - Research Management" will be held, with the best papers presented by master's students, phd students, and faculty being published in a collection of scientific articles following a professional review.. All articles will be submitted for review. Therefore, it is necessary to submit scientific articles in professional fields according to the presented size. Articles can be accepted in Armenian, Russian and English.
If you have any questions, contact Victoria Sarjanyan (+ 374-77-01-08-25) or write to viktorya.sarjanyan@isec.am.