Էրազմուս+ կրեդիտային շարժունություն ծրագրի շրջանակներում ՀՀ ԳԱԱ ԳԿՄԿ և Տուշայի համալսարանի միջև իրականացվող Erasmus+ KA107 շարժունության ծրագրի շրջանակներում հայտարարվում է մրցույթ ՀՀ ԳԱԱ գիտակրթական միջազգային կենտրոնի «Տնտեսագիտություն և կառավարում» ամբիոնի դասախոսների համար:
Ծրագիրը մրցութային կարգով հնարավորություն է ընձեռում 2022-2023 ուստարվա երկրորդ կիսամյակում մեկ շաբաթ դասավանդել Տուշայի համալսարանի տնտեսագիտության, ճարտարագիտության, հասարակության և բիզնեսի կազմակերպան դեպարտամենտում: Մրցույթին մասնակցելու համար անհրաժեշտ է մինչև ս.թ. փետրվարի 28-ը ներառյալ arusyak.harutyunyan@isec.am և ella.papikyan@isec.am էլեկտրոնային հասցեներին ուղարկել հետևյալ փաստաթղթերը /որպես մեկ pdf փաստաթուղթ/՝
• Ինքնակենսագրություն (Europass CV, տես ձևաչափը՝ (https://europass.cedefop.europa.eu/)
• Դասավանդման պլան (8 ժամ)
Դեպարտամենտի վեբէջը՝ https://unitusorienta.unitus.it/en/dipartimento/department-of-economics-engineering-society-and-business-organization/
Լրացուցիչ հարցերի դեպքում դիմել ՀՀ ԳԱԱ գիտակրթական միջազգային կենտրոն՝ Արտաքին կապերի բաժին (հեռ․՝ 060-62-35-98, էլ. հասցե՝ arusyak.harutyunyan@isec.am, ella.papikyan@isec.am

In the frame of Erasmus+ KA107 ICM Project implemented between ISEC NAS RA and the University of Tuscia, Italy, a selection mobility call is announced for the teaching staff of the Department of «Management» in ISEC.
The project offers a competitive opportunity to teach for one week in the second semester of 2022-2023 academic year in the Department of Economics, Engineering, Society and Business Organization (DEIM) at Tuscia University.
For the participation in the selection, the following required documents must be submitted by February 28 inclusive, as one pdf document to the following e-mails: arusyak.harutyunyan@isec.am and ella.papikyan@isec.am.
The webpage of the DEIM department is https://unitusorienta.unitus.it/en/dipartimento/department-of-economics-engineering-society-and-business-organization/
For further enquiries, please, contact the Foreign Affairs Department of ISEC NAS RA at 060-62-35-98 or e-mail at the mentioned e-mails.