Էրազմուս+ կրեդիտային շարժունություն ծրագրի շրջանակներում ՀՀ ԳԱԱ ԳԿՄԿ և Տուշայի համալսարանի միջև իրականացվող Erasmus+ KA107 շարժունության ծրագրի շրջանակներում հայտարարվում է մրցույթ ՀՀ ԳԱԱ գիտակրթական միջազգային կենտրոնի «Տնտեսագիտություն և կառավարում» ամբիոնի դասախոսների համար:
Ծրագիրը մրցութային կարգով հնարավորություն է ընձեռում 2022-2023 ուստարվա երկրորդ կիսամյակում մեկ շաբաթ դասավանդել Տուշայի համալսարանի տնտեսագիտության, ճարտարագիտության, հասարակության և բիզնեսի կազմակերպան դեպարտամենտում: Մրցույթին մասնակցելու համար անհրաժեշտ է մինչև ս.թ. փետրվարի 28-ը ներառյալ arusyak.harutyunyan@isec.am և ella.papikyan@isec.am էլեկտրոնային հասցեներին ուղարկել հետևյալ փաստաթղթերը /որպես մեկ pdf փաստաթուղթ/՝
• Ինքնակենսագրություն (Europass CV, տես ձևաչափը՝ (https://europass.cedefop.europa.eu/)
• Դասավանդման պլան (8 ժամ)
Դեպարտամենտի վեբէջը՝ https://unitusorienta.unitus.it/en/dipartimento/department-of-economics-engineering-society-and-business-organization/
Լրացուցիչ հարցերի դեպքում դիմել ՀՀ ԳԱԱ գիտակրթական միջազգային կենտրոն՝ Արտաքին կապերի բաժին (հեռ․՝ 060-62-35-98, էլ. հասցե՝ arusyak.harutyunyan@isec.am, ella.papikyan@isec.am

В рамках программы кредитной мобильности Erasmus+ объявлен конкурс для преподавателей кафедры «Экономика и управление» Международного научно-образовательного центра НАН РА в рамках программы мобильности Erasmus+ KA107, реализуемой между МНОЦ НАН РА и университетом Туши.
Программа предоставляет конкурсную возможность преподавать в течение одной недели на кафедре экономики, инженерии, общества и организации бизнеса Тушинского университета во втором семестре 2022-2023 учебного года.
Для участия в конкурсе необходимо до 28 февраля включительно отправить следующие документы /одним документом в формате pdf/ на адреса электронной почты arusyak.harutyunyan@isec.am и ella.papikyan@isec.am
- Сертификат английского языка
Веб-сайт университета Туши: http://www.unitus.it/
Веб-страница департамента: https://unitusorienta.unitus.it/en/dipartimento/department-of-economics-engineering-society-and-business-organization/
По дополнительным вопросам обращайтесь в Международный научно-образовательный центр НАН РА, Отдел внешних связей (тел.: 060-62-35-98, e-mail: arusyak.harutyunyan@isec.am, ella.papikyan@isec.am).